Dizi Arşivi

(IMDb: 9.2)
Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera,ÇizgiDizi
Güçlülerin kuralları koyduğu ve zayıfların uymak zorunda olduğu bir ülke. Çekici hazineler ve güzelliklerle dolu, ancak aynı zamanda öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir ülke. Üç yıl önce, on yıllardır kimsenin görmediği yetenekler sergileyen Xiao Yan aniden her şeyini kaybetti. Güçleri, itibarı ve annesine verdiği söz. Hangi büyü onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve neden nişanlısı birdenbire ortaya çıktı?
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Yuxuan Liu, Yang Menglu, Yiwen Chen
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Anime
(IMDb: 8.4)
Yapım Yılı : 1994
Oyuncular : Christopher Daniel Barnes, Roscoe Lee Browne, Jennifer Hale, Sara Ballantine, Linda Gary
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera, ÇizgiDizi
(IMDb: 8.3)
Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno'nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Gakuto Kajiwara, Nobunaga Shimazaki, Kana Yuuki, Junichi Suwabe, Asuka Nishi
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Anime
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Yuri Lowenthal, Rebecca Soler, Maddie Blaustein, Mike Pollock, Marc Thompson
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, ÇizgiDizi,
Düşünceleri ve hayalleri neredeyse tamamen futbol aşkı etrafında dönen bir ilkokul öğrencisinin tutkulu hikayesi. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başladı ve çoğunlukla arkadaşları için sadece eğlence amaçlı bir spor olsa da, onun için bir takıntıya dönüştü. Tsubasa, hayalini ilkokul yeteneklerinin en iyisine gerçekleştirmek için annesiyle birlikte mükemmel ilkokul futbol takımlarıyla tanınan Nankatsu şehrine taşınır. Ancak eski kentinde kolayca en iyisi olmasına rağmen, Nankatsu'nun çok daha fazla rekabeti var ve bu yeni kalabalığın arasından sıyrılmak için tüm becerisine ve yeteneğine ihtiyacı olacak.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kenichi Suzumura, Ayaka Fukuhara, Yuko Sanpei, Mutsumi Tamura, Takuya Satou
Tür : Anime, Spor,
Yugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir. Yap-Boz, Yugi'ye geçmişte kalan bir ruh verir ve ikisi birlikte çalışınca daha güçlü ve kendine daha çok güvenen bir düellocu ortaya çıkar. Kısa süre sonra, Düello Canavarları adlı kart oyununun gizemli yaratıcısı Pegasus J. Crawford, Yugi'nin büyükbabasını kaçırır ve Yuugi, Pegasus'un düzenlediği Düello Canavarları turnuvasına katılmak zorunda kalır. Şimdi Yugi, turnuva boyunca düellolar yapmalı ve büyükbabasını kurtarabilmek için Pegasus'u da yenmelidir.
Yapım Yılı : 2000
Oyuncular : Shunsuke Kazama
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Anime
(IMDb: 7.7)
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Daiki Yamashita, Kohsuke Toriumi, Hiroki Yasumoto, Kentaro Ito, Daisuke Kishio
Tür : Animasyon, Dram, Komedi, Anime
Mucizevi bir dünyaya çağrılarak, kahraman olarak misyon yapması beklenen sıradan bir lise talebesi olan Makoto Misumi, Tanrıçanın gözüne çirkin görünmesi nedeniyle sürgün edilir. Kaba tabiatta orklardan ejderhalara kadar her türlü mahlukatla karşılaşarak, inanılmaz sihir ve kavga et hünerlerine kavuşur. Yaradanlar ve insanlar tarafından terk edilen Misumi, mücadelesiyle bir sosyal reform hareketi başlatabilecek midir?
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Natsuki Hanae, Ayane Sakura, Akari Kito, Saori Hayami, Shinpachi Tsuji
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera, Anime
(IMDb: 7.3)
Büyüleyici sese sahip bir genç kız pop yıldızı olur, ancak kayıp prensesi olduğu sihirli bir krallıktan gelen güçleri olduğunu keşfeder.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular :
Tür : Animasyon
Filtrele 19 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.